İşte Sade Mutluluk!

Eğlen, Dinlen, Yenilen

Her gün gözlerinizi Akdeniz'in uçsuz bucaksız maviliklerine ve yemyeşil doğasına açacağınız, modern ve minimal mimariye sahip ferah odanızda benzersiz bir konaklama deneyimi için, konforlu yataklardan, özel yastık menülerine kadar tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünüldü. Eşsiz bir doğanın size eşlik ettiği odanızda, Akdeniz'in tüm güzelliklerini yaşayabilir, Kemer'in doyumsuz ortamından sonra tatlı yorgunluğunuzu Gravel Hotels Select 'in sunmuş olduğu ayrıcalıklarla atabilirsiniz. Dağ ve deniz manzaralı Gravel Hotels Select'in her odasında farklı bir keyfin ve deneyimin tadına varabilirsiniz.
Üst Düzey Konfor

Ana Bina Kısmi Deniz Manzaralı Oda

26-31 m2 (Balkon Hariç) Maks. kapasite 3 kişi Tamamı yenilenmiş tüm odalarda merkezi klima, parke zemin, çift kişilik veya 2 ayrı tek kişilik yatak seçenekleri ve balkon. Extra yatak için koltuk kullanılmakta olup, standart yatak konforunda değildir.

Evinizin Rahatlığında

Bahçe Standart Oda

20-23 m2 (Balkon Hariç) Maks. kapasite 2 kişi Tamamı yenilenmiş odalarımızda Split klima, taş parke zemin, balkon, 1 adet çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak seçenekleri. Tüm standart odalar çevresinde bölgeye has özel bahçe peyzajı ve bahçe manzaralıdır.

Geniş ve Rahat

Bahçe Geniş Oda

32-33 m2 (Balkon Hariç) Maks. kapasite 3 kişi Tamamı yenilenmiş odalarımızda 1 çift kişilik yatak odası ve 1 sofalı oturma grubundan oluşan geniş standart oda tipi, split klima, taş parke zemin, balkon. Tüm bahçe geniş odalar çevresinde bölgeye has özel bahçe peyzajı ve bahçe ve havuz manzaralıdır.

Rahat ve Keyifli

Bahçe Aile Odası (Ara Kapılı)

34-39 m2 (Balkon Hariç) Maks. Kapasite 4 kişi Tamamı yenilenmiş odalarımızda 1 çift kişilik yatak odası, 2 adet sofası olan oturma odası, odalar arasında kapı, her iki odada da split klima, taş parke zemin ve balkon. Tüm aile odalar çevresinde bölgeye has özel bahçe peyzajı ve bahçe manzaralıdır. Radlan yataklar standart yatak konforunda değildir.

x
Gravelhotels.com 'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız’da. Daha Fazla. Anladım